top of page

Zapraszamy do współpracy

 mivo.serwis to serwis gwarantujący wszystkim swoim klientom usługi o najwyższej jakości. Podążając za wzrostem zainteresowania stopniowo poszerzyliśmy zakres wykonywanych napraw oraz zasięg swojego działania. Urządzenia przesyłane do nas z obszaru Polski oraz Unii Europejskiej serwisowane są w warunkach spełniających najwyższe standardy. Inwestując w najnowsze technologie wiodących światowych marek mamy możliwość diagnozy i usunięcia nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Zdobywając doświadczenie na przestrzeni lat prowadzenia serwisu zaawansowanej elektroniki mobilnej wypracowaliśmy szereg procesów technologicznych, dzięki zastosowaniu których osiągamy najwyższą jakość i skuteczność, a powierzone nam urządzenia pozostają niezawodne przez długi okres czasu.

   Zajmujemy się naprawą tabletów, telefonów GSM, laptopów, konsol Xbox 360 oraz PlayStation 3. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą stworzoną specjalnie dla klientów biznesowych.

   Dynamiczny wzrost zainteresowania usługami serwisowymi doprowadził do zwiększenia konkurencyjności na rynku. Oferując usługi o najwyższych standardach pamiętamy także o zachowaniu niskich cen, których utrzymanie możliwe jest jedynie wskutek wdrożenia inwestycji w światowej jakości narzędzia oraz materiały eksploatacyjne. Przeprowadzenie zaawansowanych napraw sprzętu elektronicznego przy jednoczesnym mieszczeniu się w rozsądnych ramach cenowych wykonalne jest wyłącznie przy użyciu najbardziej ergonomicznych rozwiązań. Do dyspozycji naszego serwisu dostępny jest także sprzęt służący do pełnego reballingu układów BGA, dzięki czemu skuteczność i niezawodność napraw usterek wynikłych z przegrzania lub mechanicznego wygięcia płyt głównych stoi na najwyższym poziomie.

   Kierując ofertę do odbiorców z sektora biznesowego świadomi jesteśmy szczególnych wymagań

 

naszych przyszłych partnerów. Pełny profesjonalizm i doświadczenie wyniesione z dziesiątek
tysięcy przeprowadzonych napraw pozwala nam szybko oszacować koszty i wydać sprawne
urządzenie w przeciągu maksimum 7 dni roboczych. Na każdą naprawę wystawiamy fakturę VAT
oraz pisemną gwarancję, której długość uzależniona jest od wykonanej usługi i stanu technicznego urządzenia – od 30 do 180 dni.

Serwisujemy laptopy, tablety, telefony GSM wszystkich marek oraz konsole Xbox 360 /One , PlayStation 3 i 4 wykonując naprawy:

- płyt głównych,
- układów i gniazd zasilania,
- układów mostkowych,
- układów graficznych,
- układów all in one,
- podświetlenia matryc LCD,
- napędów DVD oraz czytników laserowych,
- baterii,
- wszelkich gniazd portów,
- połamanych obudów i wyrwanych zawiasów w laptopach,
- software (wirusy, błędy w rejestrze, oprogramowanie konsol),
- usterek 3RROD, YLOD oraz serii błędów E w konsolach. 

- wymiana uszkodzonych ekranów i zuzytych baterii

 

 

   Istnieje możliwość negocjacji cen, kontraktów i zamówień w zależności od ilości oraz regularności świadczonych usług. Począwszy od pierwszych kilku serwisów testujących obustronne korzyści, poprzez ilościowe pakiety napraw a wreszcie kończąc na zamówieniu otwartym – jesteśmy elastycznie dopasowani do potrzeb przedsiębiorcy oraz otwarci na propozycje partnerstwa w biznesie.

 

bottom of page